Thursday April 12
Session 1 - Level 10 Jr A & Jr B
(Londyn, Addie D, Avery W, Kaylee, Madison RP, Taylor I.)
2:15 pm Arrive at Facility
2:45 pm Open Stretch
3:05 pm March In
3:15 pm 1st Flight WU
6:15 pm Awards
Session 2 - Level 10 Jr C and Jr D
(Sude, Lyric, Momo, Bella S)
6:00 pm Arrive at Facility
6:30 pm Open Stretch
6:50 pm March In
7:00 pm 1st Flight WU
9:35 pm Awards
Friday April 13
Session 3 - Level 10 Jr E and Jr F
(Rebecca, April, Caroline, Frankie)
7:40 am Arrive at Facility
8:00 am Open Stretch
8:20 am March In
8:30 am 1st Flight WU
10:50 am Awards
Session 4 - Level 10 Sr A & Sr B
(Gabby, Colbi, Kiya, Tori)
10:35 am Arrive at Facility
11:05 am Open Stretch
11:30 am March In
11:40 am 1st Flight WU
2:20 pm Awards
Session 5 - Level 10 Sr C & Sr D
(Chloe W, Lindsey M)
2:15 pm Arrive at Facility
2:45 pm Open Stretch
3:10 pm March In
3:20 pm 1st Flight WU
5:30 pm Awards
Session 6 - Level 10 Sr E & Sr F
(Aspen)
5:15 pm Arrive at Facility
5:45 pm Open Stretch
6:05 pm March In
6:15 pm 1st Flight WU
8:15 pm Awards
Saturday, April 14
Session 7 - Level 9 Jr 1 & Jr 3
(Caleigh, Cecily, Morgan, Ava)
7:40 am Arrive at Facility
8:00 am Open Stretch
8:20 am March In
8:30 am 1st Flight WU
11:15 am Awards
Session 8 - Level 9 Jr 2 & Jr 5
(Alison R)
11:00 am Arrive at Facility
11:30 am Open Stretch
11:50 am March In
12:00 pm 1st Flight WU
2:00 pm Awards
Session 9 - Level 9 Jr 4, Jr 6 & Jr 7
(Matis)
2:00 pm Arrive at Facility
2:30 pm Open Stretch
2:55 pm March In
3:05 pm 1st Flight WU
5:45 pm Awards
Session 10 - Level 9 Jr 8 & Sr 1
(Kati R, Kailen S)
5:30 pm Arrive at Facility
6:00 pm Open Stretch
6:20 pm March In
6:30 pm 1st Flight WU
8:45 pm Awards
Sunday, April 15
Session 11 - Level 9 Sr 2, Sr 3 & Sr 5
(Leanne, Marina)
7:40 am Arrive at Facility
8:00 am Open Stretch
8:20 am March In
8:30 am 1st Flight WU
11:15 am Awards
Session 12 - Level 9 Sr 4, Sr 6, Sr 7, & Sr 8
(Katie M, Amanda, Blythe, Lara)
11:00 am Arrive at Facility
11:30 am Open Stretch
11:55 am March In
12:05 pm 1st Flight WU
2:45 pm Awards